Avant 225 – perfekcyjna miniładowarka dla właścicieli firm ogrodniczych

Zakładanie ogrodów na działkach o powierzchni 400-1000 metrów kwadratowych może być czasochłonne i wymaga sprzętu, który łączy w sobie kompaktowość, siłę oraz wszechstronność. W tej dziedzinie nie ma lepszego wyboru niż miniładowarka Avant 225, która idealnie spełnia wymagania właścicieli firm ogrodniczych.

1. Małe rozmiary, potężne możliwości

Jednym z kluczowych atutów Avant 225 jest jego kompaktowa konstrukcja, co sprawia, że doskonale sprawdza się na niewielkich działkach. Z wymiarami o długości 1910 cm i szerokości 100 cm oraz wadze 700 kg, miniładowarka Avant 225 z łatwością manewruje nawet w najtrudniejszych miejscach, umożliwiając precyzyjne prace bez konieczności przemieszczania dużego sprzętu.

2. Mocniejszy przepływ, większe możliwości

Avant 225 wyróżnia się potężnym przepływem hydrauliki pomocniczej – aż 43 l/min. To oznacza, że jest gotowy do obsługi różnorodnych narzędzi, co jest kluczowe dla firm zajmujących się zakładaniem ogrodów. W połączeniu z płyty montażowej z multizłączem i kompatybilnością z narzędziami innych modeli Avant, możliwości są praktycznie nieograniczone.

3. Ponad 200 przystawek do wyboru

Avant 225 oferuje unikalną elastyczność dzięki możliwości wyboru spośród blisko 200 przystawek. Bez względu na to, czy potrzebujesz kosiarki do trawy, lemiesza do gleby czy widły do palet, ta miniładowarka dostarczy Ci idealne narzędzie do każdego zadania.

4. Wydajność i wygoda w jednym

Kabina Avant 225 to prawdziwe centrum kontroli. Idealna widoczność, multizłącze hydrauliki, oraz nowoczesnym wyświetlaczem pozwalają operatorowi skupić się na efektywnej pracy. Dodatkowe opcje, takie jak podgrzewane siedzisko czy joystick 6 funkcji, sprawiają, że korzystanie z tej miniładowarki staje się nie tylko wydajne, ale również komfortowe.

5. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Firma zajmująca się zakładaniem ogrodów musi zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. Avant 225 spełnia najwyższe standardy, zapewniając stabilność dzięki certyfikowanej ramie ROPS i daszkowi FOPS. Pasy bezpieczeństwa, światła LED i opcja dodatkowych świateł roboczych gwarantują optymalne warunki pracy nawet przy zmieniających się warunkach oświetleniowych.

Podsumowanie

Avant 225 to niezawodny partner dla firm zajmujących się zakładaniem ogrodów na działkach o różnych powierzchniach. Jego kompaktowe rozmiary, potężna moc, wszechstronność przystawek oraz dbałość o bezpieczeństwo sprawiają, że jest to inwestycja w efektywność i jakość pracy. Dzięki ładowarce Avant 225 zakładanie ogrodów staje się prostsze, szybsze i bardziej satysfakcjonujące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *